KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16937134

nr 1693 7134

Gusten Widerbäck

(1879-1970), Sverige

Monogramsignerad, G W. Blandteknik, bildmått: 12x16 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm

Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:49:15

13/4 22:39:55 1      Vinnande bud

Gusten Widerbäck

Läs mer om Gusten Widerbäck