KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16937134
nr 1693 7134
Gusten Widerbäck
(1879-1970), Sverige
Monogramsignerad, G W. Blandteknik, bildmått: 12x16 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm
Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:49:15
13/4 22:39:55
Gusten Widerbäck
Läs mer om Gusten Widerbäck